> Jazykové pobyty pro dospělé

European School of English

Jazyková škola každoročně vzdělává tisíce dospělých z celého světa a je velmi populární i mezi Čechy mířícími na Maltu v letních měsících.
Škola má skvělé akreditace a řadí se tak mezi nejlepší jazykové školy na Maltě. Dospělí zde mohou studovat obecné jazykové kurzy, stejně jako kurzy specializované na obchodní angličtinu. Škola podporuje také program Erasmus+.
Pokud zvažujete jazykový pobyt na Maltě pro dospělé, European School of English rozhodně nabídne, co hledáte a posune Vás v angličtině.

Od 15 470 Kč / týden

Studenti z celého světa

Od věku 16+ let

20 lekcí angličtiny za týden

1 lekce trvá 45 minut

Online test před příjezdem

Učebnice v ceně

Různé typy ubytování

Rodiny, hotely, rezidencem apartmány

Co vám jazykový pobyt přinese

Jazykové kurzy po celý rok
Zkouškové kurzy IELTS, FCE, CAE, TOEFL, TOEIC
Kurzy pro začátečníky i pokročilé
Doplňkové aktivity
Přátelská komunita

Proč si vybrat právě European School of English

Připojte se k tisícům nadšených studentů z celého světa ve výuce angličtiny na slunné Maltě v European School of English.
Velkou výhodou této školy je, že je celoročně plná studentů. Jazykové kurzy angličtiny jsou vedeny skvělými lektory, ty podporují vlastní studijní materiály jazykové školy. Součástí všech pobytů je také roční přístup do e-learningového programu školy. Proto je pobyt v ESE vhodný pro všechny, kteří angličtinu potřebují posunout na vyšší úroveň a chtějí ji procvičovat i po příjezdu z pobytu.
V ESE nebudete jen studenty, v ESE se stanete součástí týmu, který společně jde za stejným cílem – mluvit plynule anglicky, ztratit zábrany, naučit se angličtinu používat. V průběhu pobytu budete mít mnoho příležitostí prohodit pár slov s rodilými mluvčími, ale zároveň i se studenty z ostatních zemí.
Malta ESoE

Díky jazykovým pobytům se naučíte nejpoužívanější jazyk světa a poznáte zahraničí.

Na co se můžete těšit

Více informací o pobytu na Maltě

Na co se připravit při odjezdu na jazykový pobyt na Maltě?
Jak se na Maltu dostat, jaké jsou potřeba doklady, kolik peněz vyměnit, jaké čekat počasí,
co si zabalit a mnohem více.

Cena jazykového pobytu

KURZ LEKCE UBYTOVÁNÍ CENA
General English
20 lekcí/týden
Hostitelská rodina
od 15 470 Kč

Cena jazykových pobytů je kalkulována z veřejných ceníků.

Speciální nabídka

Co je součástí jazykového pobytu

Nejlépe za nás mluví naši absolventi

Katka

studentka ESE, léto 2024
Ubytování bylo v pořádku, akorát moje spolubydlící byly nepořádné a trochu hlučné. Výuka se mi líbila, měla jsem zábavné učitele, až na jednu učitelku, která byla trochu nudnější, jinak v pořádku. Výlety se školu mě moc bavily a myslím si, že jsme navštívili to nejzajímavější z Malty.

Tarek

student z Lýbie
I studied at ESE for 4 months. It was a fun and beautiful. experience! The staff, teachers, and students are exceptional! I met students from Japan, Spain and Switzerland, and we are still friends today.

Jana

majitelka LANGOU
Samotná škola European School of English dodává, co slibuje: „Let us help you achieve your English language goals!“. Školu pravidelně navštěvuji už cca 8 let a musím potvrdit, že její přístup je přátelský a její programy jsou opravdu místem, kde studenti ztrácí zábrany angličtinu používat. Pro všechny, kteří mají angličtinu jako koníček a zábavu, je ESE naprosto ideálním místem. Obecné kurzy jazyka pomohou ale i studentům středních a vysokých škol. Nicméně, pokud Vás angličtina má živit, ESE má ještě druhou část „ETI“, která se soustředí na kurzy angličtiny v malých skupinách, klade důraz na výrazné zlepšení se v jazyku a kromě obchodní angličtiny nabízí také kurzy pro učitele, které jsou podporované z programu Erasmus+. Jazykovou školu ráda doporučuji, protože vím, že je o ně dobře postaráno.

Nezávazná cenová kalkulace

Vyplňte kontaktní údaje níže a výsledek testu vám zašleme na email.