Reference

Nejlépe za nás mluví naši klienti

Přečtěte si, co o jazykových pobytech s LANGOU říkají naši klienti.

VLASTA

maminka studenta, červen 2023
Dobrý den, paní Leinweberová, syn Jakub Vám již dotazník zaslal ( alespoň doufám :-)), ale i já bych se ráda přidala k poděkování. Jsem moc ráda, že syn vyjel na svoji první samostatnou zkušenost s Vámi. Vaše osobní zainteresování, péče po celou dobu příprav, ale i zkušenosti se školami a prostředím na místě nám po celou dobu pobytu byly oporou. Byla jsem velmi ráda, že v době pobytu vyšla i Vaše návštěva ve škole a měla jste možnost se krátce potkat a pohovořit se synem. Syn byl naprosto nadšený mezinárodním prostředím, spolužáky z různých částí světa. Oceňoval otevřenost všech studentů, ochotu se bavit, napříč věkem, národností, vírou… jejich zkušenosti a otevřené názory na svět byly pro syna podnětem k přemýšlení. Paní „ domácí“ u které byl ubytován byla úžasná, milá.. skvěle vařila.. syna těšilo si s Nicol povídat. Zároveň zde bylo ubytováno více studentů ve více pokojích, takže i setkání i snídaně a večeře byly milé a pestré. Angličtinu si Kuba zlepšil, hlavně vědomí, že se může kdekoli snadno domluvit, zvýšil si sebevědomí. 🙂 Cesta domů probíhala hladce, díky bohu. 🙂 Děkuji Vám ještě jednou. Až bude chtít vycestovat mladší syn za zkušenostmi, rádi se na Vás zase obrátíme.

MILENA

paní učitelka organizující skupinové pobyty
S Janou jsem absovovala již několik školních zájezdů do Británie. Mohu říct, že si nedovedu představit fundovanější průvodkyni. Jana má zkušenosti, je profesionál a zároveň je empatická a vstřícná, na druhou stranu je realista a neslibuje nesplnitelné. Na nedávném zájezdu s nemalou skupinou 38 školních dětí jsem se na ni opět jako vždy mohla spolehnout i v nečekaných situacích. Zda bude zájezd úspěšný, do značné míry závisí na průvodkyni, s Janou si můžete být jistí, že tomu tak bude.

MARCELA

vyučující anglického jazyka, FZŠ prof. O.Chlupa PF UK, Praha, říjen 2023
Letos v říjnu jsme s našimi studenty strávili skvělý týden na Maltě. Letecký pobyt s každodenní dopolední výukou v jazykové škole BELS, ubytováním v rodinách, odpoledními výlety do Valetty, na ostrov Gozo, do Mdiny a Rabatu a koupáním ve Středozemním moři připravila paní Leinweberová z agentury Langou. Celý zájezd byl výborně zorganizován, oceňuji ochotu i vstřícný a profesionální přístup agentury k řešení požadavků. Studenti i rodiče byli velmi spokojeni jak s výběrem jazykové školy BELS, tak s doprovodným programem i s ubytováním našich studentů v rodinách. Letecký výukový pobyt na Maltě, organizovaný agenturou Langou, bychom na naši škole rádi opakovali každoročně.

KLÁRA

studentka na jazykovém pobytu
S Jančou jsem absolvovala jazykový pobyt v Salisbury a mohu říct, že je to nesmírně empatická, temperamentní osoba, jejíž průvodcovské schopnosti jsou obdivuhodné! Ať už se jí do cesty postaví cokoliv, vše bravurně zvládne, vy se s ní vždy budete cítit v bezpečí a pravděpodobně si ani nevšimnete, že se nějaký problém objevil.

Vyplňte kontaktní údaje níže a výsledek testu vám zašleme na email.