O LANGOU

Co je LANGOU?

LANGOU je agentura zprostředkovávající jazykové pobyty v zahraničí pro dospělé, děti, mládež, rodiny i školní skupiny.

Kdo za LANGOU stojí?

LANGOU je ověřena Quality English a zapsána jako osvědčená agentura zprostředkovávající jazykové pobyty.

LANGOU jsem já, Jana Leinweberová. Více než 10 let se živím tím, že posílám zájemce o jazykové vzdělávání do zahraničí za jazykem na jazykové pobyty. 

Někteří mě také mohou znát z autobusů, protože od roku 2013 jsem také průvodkyně školních zájezdů. Ačkoliv času pomalu ubývá, ráda vyrazím s autobusem plným studentům, kde společně poznáváme krásy Velké Británie. Díky tomu mám přehled, co se v jazykových školách řeší, jaké problémy mohou nastat, a co studentům na místě schází.

Díky své zálibě v průvodcování a cestování jsem navštívila velké množství jazykových škol. Školy, které mám ve svém portfoliu, a najdete je na webových stránkách, se snažím pravidelně navštěvovat.
Se zástupci škol udržuji pravidelný kontakt, účastním se školení a nikdy neřeknu ne přátelskému telefonátu.

A pokud nenajdete školu, nebo lokalitu, kde byste chtěli studovat jazyky, na mých webových stránkách, napište mi, věřím, že společně dokážeme vybrat tu nejlepší jazykovou školu právě pro Vás.

Proč věřím, že jazykové pobyty mají smysl?

Pamatuji si jednu slečnu, jela se školou do Londýna. Tehdy jsem byla jejich průvodkyně. Slečna, říkejme jí Lucka, mi hned první den řekla, že mluvit anglicky nebude, protože to neumí. Cestou od Buckinghamského paláce na Trafalgar Square jsme vedli se studenty diskuzi o používání jazyků. Vysvětlovali jsme si, že znalost cizích jazyků rozšiřuje obzory a jazyk je prostředkem komunikace a díky němu dostáváme, co potřebujeme nebo chceme.
Za 3 dny byl čas jet domů, poslední rozchod, na který Lucka doběhla poslední se slovy „Jano, koupila jsem si tužku, která ale nepíše, potřebuji ji vyměnit, počkáte na mě?“ a odběhla. Sama. Za pár minutek byla zpět s novou a fungující tužkou.

Během pár dní sama pochopila, že cizí jazyk není překážkou v komunikaci, pokud se alespoň trochu snažíme ho použít.

Dosažené úspěchy

0 +

studentů pod mým vedením

0 +

týdnů strávených v jaz. školách

0 +

let zkušeností v oboru

Proč zvolit právě LANGOU?

Nejlépe za nás mluví naši klienti

MILENA

paní učitelka organizující skupinové pobyty
S Janou jsem absovovala již několik školních zájezdů do Británie. Mohu říct, že si nedovedu představit fundovanější průvodkyni. Jana má zkušenosti, je profesionál a zároveň je empatická a vstřícná, na druhou stranu je realista a neslibuje nesplnitelné. Na nedávném zájezdu s nemalou skupinou 38 školních dětí jsem se na ni opět jako vždy mohla spolehnout i v nečekaných situacích. Zda bude zájezd úspěšný, do značné míry závisí na průvodkyni, s Janou si můžete být jistí, že tomu tak bude.

MARCELA

vyučující anglického jazyka, FZŠ prof. O.Chlupa PF UK, Praha, říjen 2023
Letos v říjnu jsme s našimi studenty strávili skvělý týden na Maltě. Letecký pobyt s každodenní dopolední výukou v jazykové škole BELS, ubytováním v rodinách, odpoledními výlety do Valetty, na ostrov Gozo, do Mdiny a Rabatu a koupáním ve Středozemním moři připravila paní Leinweberová z agentury Langou. Celý zájezd byl výborně zorganizován, oceňuji ochotu i vstřícný a profesionální přístup agentury k řešení požadavků. Studenti i rodiče byli velmi spokojeni jak s výběrem jazykové školy BELS, tak s doprovodným programem i s ubytováním našich studentů v rodinách. Letecký výukový pobyt na Maltě, organizovaný agenturou Langou, bychom na naši škole rádi opakovali každoročně.

KLÁRA

studentka na jazykovém pobytu
S Jančou jsem absolvovala jazykový pobyt v Salisbury a mohu říct, že je to nesmírně empatická, temperamentní osoba, jejíž průvodcovské schopnosti jsou obdivuhodné! Ať už se jí do cesty postaví cokoliv, vše bravurně zvládne, vy se s ní vždy budete cítit v bezpečí a pravděpodobně si ani nevšimnete, že se nějaký problém objevil.

Vyplňte kontaktní údaje níže a výsledek testu vám zašleme na email.