LANGOU za jazykem

"Provedeme vás jazykovými pobyty a zajistíme, abyste si svoji cestu za jazykem užili a z pobytu odnesli maximum."

LANGOU založila Jana Leinweberová, která se v oboru jazykového vzdělávání v zahraničí pohybuje od roku 2013.

Jana Leinweberová

O LANGOU

Strávila jsem měsíce v zahraničí na jazykových pobytech. Spolupracovala s více jak 3 tisíci studenty, kteří se rozhodli cizí jazyky naučit používat.

Proč věřím, že jazykové pobyty mají smysl? Pamatuji si jednu slečnu, jela se školou do Londýna. Tehdy jsem byla jejich průvodkyně. Slečna, říkejme jí Lucka, mi hned první den řekla, že mluvit anglicky nebude, protože to neumí. Cestou od Buckinghamského paláce na Trafalgar Square jsme vedli se studenty diskuzi o používání jazyků. Vysvětlovali jsme si, že znalost cizích jazyků rozšiřuje obzory a jazyk je prostředkem komunikace a díky němu dostáváme, co potřebujeme nebo chceme.
Za 3 dny byl čas jet domů, poslední rozchod na který Lucka doběhla poslední se slovy „Jano, koupila jsem si tužku, která ale nepíše, potřebuji ji vyměnit, počkáte na mě?“ a odběhla. Sama. Za pár minutek byla zpět s novou a fungující tužkou.
Během pár dní sama pochopila, že cizí jazyk není překážkou v komunikaci, pokud ho používáme.

Jana Leinweberová

0

let v oboru

0

studentů pod mým vedením

Co o mně říkají

Reference od mých klientů vám napoví, jak LANGOU provádí studenty a jaké služby poskytuje.

Dobrý den, paní Leinweberová, syn Jakub Vám již dotazník zaslal ( alespoň doufám :-)), ale i já bych se ráda přidala k poděkování. Jsem moc ráda, že syn vyjel na svoji první samostatnou zkušenost s Vámi. Vaše osobní zainteresování, péče po celou dobu příprav, ale i zkušenosti se školami a prostředím na místě nám po celou dobu pobytu byly oporou. Byla jsem velmi ráda, že v době pobytu vyšla i Vaše návštěva ve škole a měla jste možnost se krátce potkat a pohovořit se synem. Syn byl naprosto nadšený mezinárodním prostředím, spolužáky z různých částí světa. Oceňoval otevřenost všech studentů, ochotu se bavit, napříč věkem, národností, vírou... jejich zkušenosti a otevřené názory na svět byly pro syna podnětem k přemýšlení. Paní „ domácí“ u které byl ubytován byla úžasná, milá.. skvěle vařila.. syna těšilo si s Nicol povídat. Zároveň zde bylo ubytováno více studentů ve více pokojích, takže i setkání i snídaně a večeře byly milé a pestré. Angličtinu si Kuba zlepšil, hlavně vědomí, že se může kdekoli snadno domluvit, zvýšil si sebevědomí. 🙂 Cesta domů probíhala hladce, díky bohu. 🙂 Děkuji Vám ještě jednou. Až bude chtít vycestovat mladší syn za zkušenostmi, rádi se na Vás zase obrátíme.
vlasta
maminka studenta, červen 2023
S Janou jsem absovovala již několik školních zájezdů do Británie. Mohu říct, že si nedovedu představit fundovanější průvodkyni. Jana má zkušenosti, je profesionál a zároveň je empatická a vstřícná, na druhou stranu je realista a neslibuje nesplnitelné. Na nedávném zájezdu s nemalou skupinou 38 školních dětí jsem se na ni opět jako vždy mohla spolehnout i v nečekaných situacích. Zda bude zájezd úspěšný, do značné míry závisí na průvodkyni, s Janou si můžete být jistí, že tomu tak bude.
Milena
paní učitelka organizující skupinové pobyty
S Jančou jsem absolvovala jazykový pobyt v Salisbury a mohu říct, že je to nesmírně empatická, temperamentní osoba, jejíž průvodcovské schopnosti jsou obdivuhodné! Ať už se jí do cesty postaví cokoliv, vše bravurně zvládne, vy se s ní vždy budete cítit v bezpečí a pravděpodobně si ani nevšimnete, že se nějaký problém objevil.
Klára
studentka na jazykovém pobytu
Letos v říjnu jsme s našimi studenty strávili skvělý týden na Maltě. Letecký pobyt s každodenní dopolední výukou v jazykové škole BELS, ubytováním v rodinách, odpoledními výlety do Valetty, na ostrov Gozo, do Mdiny a Rabatu a koupáním ve Středozemním moři připravila paní Leinweberová z agentury Langou. Celý zájezd byl výborně zorganizován, oceňuji ochotu i vstřícný a profesionální přístup agentury k řešení požadavků. Studenti i rodiče byli velmi spokojeni jak s výběrem jazykové školy BELS, tak s doprovodným programem i s ubytováním našich studentů v rodinách. Letecký výukový pobyt na Maltě, organizovaný agenturou Langou, bychom na naši škole rádi opakovali každoročně.
MARCELA
vyučující anglického jazyka, FZŠ prof. O.Chlupa PF UK, Praha, říjen 2023